O autorke webu Knihy pre deti – Múdra mama

Ahojte,

volám sa Jula Marková. Spravujem a vymýšľam pre vás tento web. Knihy pre deti, mudramama, mudra mama, odporucania a recenzie knih

Som ročník 76, vyštudovala som Matfyz, pracovala 11 rokov v oblasti IT ako analytik. V súčasnej dobe sa snažím pracovať z domu, venujem sa tvorbe webov a vymýšľam si malé projektíky, na ktorých sa učím všeličo o tvorbe webov a internetovom marketingu.

Povahou som introvert, čo najradšej všetko ticho pozoruje. Väčšinou mi to nedá a  svoje myšlienky do niečoho pretvorím – k mojim koníčkom patrili výtvarné umenie, šitie, maľovanie na hodváb, všetky ručné práce, varenie. Pečenie nie, také chemické pokusy mi veľmi nevychádzajú 🙂  Teraz ma baví všetko na tému rodičovstvo, sebarozvoj, arte terapia. A v poslednom čase tiež vytváranie WordPress webov.

Prečo vznikla stránka Knihy pre deti? Rada vyberám knihy pre našu dcérku (ročník 2010). Niekedy síce premýšľam nad tým, či všetky tie knižky nehromadím hlavne pre seba, ale keď ich spolu opakovane čítame, tak som spokojná. Verím, že rodičovské čítanie (večerné, víkendové, prázdninové) raz všetky deti privedie k  samostatnému čítaniu a k milovaniu knižek.

Ak sa vám moja stránka zdá užitočná, ak tu nájdete nejakú knižku pre seba, alebo v niektorom z článkov inšpiráciu, veľmi ma to teší.

Tak listujte, čítajte, tešte sa!Knihy pre deti, mudramama, mudra mama, odporucania a recenzie knih

 

 

 

 

Máte nejaké otázky, pripomienky, čokoľvek, čo sa chcete opýtať? Kontaktujte ma prosím prostredníctvom kontaktného formulára 🙂